IP ERASMUS

07.08.2014

Jako skupina 8 studentů VŠEM jsme měli tu čest zúčastnit se intenzivního výukového kurzu v bulharském Burgasu a v průběhu 2 týdnů se spolu se studenty z dalších 5 zemí vzdělávat a získávat cenné zkušenosti jak do profesního tak i studentského života.

Burgas_1

Tyto 2 týdny jsme trávili intenzivní, každodenní výukou, která probíhala v anglickém jazyce, a prostřídali se v ní lektoři ze všech zúčastněných zemí. Bylo velmi zajímavé sledovat rozdílnost stylů výuky všech lektorů. Prošli jsme si přednáškami z různých oborů (marketing, management, finance), které všechny směřovaly ke stejnému tématu, a tím bylo: „Strategic Business Decisions in a Risky and Rapidly Changing Environment„. Pro získání mezinárodního certifikátu za účast v tomto programu bylo nutné odprezentovat několik projektů, které jsme v mezinárodních týmech v průběhu výuky tvořili a složit závěrečnou souhrnnou zkoušku.

Burgas_2

Všichni jsme také využívali možnost poznat nové lidi z různých koutů Evropy a zlepšovat své jazykové dovednosti při konverzaci s nimi. Spoustu z nás si v rámci tohoto programu získalo skvělé přátele. Trávili jsme společně čas na pláži, na exkurzích, na společných večeřích i procházkách po městě.

Burgas_3

IP Erasmus byla výborná zkušenost, na kterou budeme všichni vzpomínat do konce života.

autorka: B. Sirotková

komentáře (0)
Student VŠEM

Další články autora: